Сода кальцинована купити Україна в МенделеевМаркет

Сода кальцинована купити Україна в МенделеевМаркет

12.03.2020

Сода кальцинована купити Україна в МенделеевМаркет. Доброго ранку, покупці хімічного магазину МенделеевМаркет. Ми вже встигли розповісти про нові хімічні реактиви, які з'явилися минулого тижня. Це були - бромистоводнева кислота, сода каустична Чехія, набори з мірного циліндра та ареометрів АСП-3, гідразин сульфат, гідразин солянокислий. Сьогодні ми розповімо про останню новинку - сода каль..

Який лабораторний стакан можна купити в МенделеевМаркет

Який лабораторний стакан можна купити в МенделеевМаркет

11.03.2020

Який лабораторний стакан можна купити в МенделеевМаркет. Всім доброго ранку та гарного дня! Хімічний магазин МенделеевМаркет - онлайн магазин, в якому можна купити різні лабораторні та хімічні товари. Ми постійно розширюємо асортимент, прислухаємося до ваших побажань і додаємо ті товари, які ви хочете бачити в нашому магазині. Минулого тижня з'явилися нові хімічні реактиви, кислоти та лабо..

Нова кислота та сода каустична в МенделеевМаркет

Нова кислота та сода каустична в МенделеевМаркет

10.03.2020

Нова кислота та сода каустична в МенделеевМаркет. Всім гарного дня та настрою. Хімічний магазин МенделеевМаркет пропонує великий асортимент кислот та реактивів. Асортимент нашого магазину постійно зростає і минулого тижня МенделеевМаркет поповнився ще однією кислотою та лугом. Сьогодні ми розповімо про ці нові товари. Бромистоводнева кислота Бромистоводнева кислота, як..

Нові гідразини - гідразин сірчанокислий та гідразин солянокислий

Нові гідразини - гідразин сірчанокислий та гідразин солянокислий

09.03.2020

Нові гідразини - гідразин сірчанокислий та гідразин солянокислий. Всім гарного дня! Ми продовжуємо розширювати асортимент магазину МенделеевМаркет. Минулого тижня з'явилися такі товари - сода кальцинована, бромистоводнева кислота, сода каустична Чехія, набори з циліндра мірного та ареометрів для спирту, а також гідразин сірчанокислий та гідразин солянокислий, про які ми сьог..

Економний набір з циліндра мірного та ареометра для спирту

Економний набір з циліндра мірного та ареометра для спирту

05.03.2020

Економний набір з циліндра мірного та ареометра для спирту. Хімічний магазин МенделеевМаркет - онлайн ресурс, в якому розміщені хімічні та лабораторні товари. У МенделеевМаркет ви можете купити одночасно і хімічні реактиви, і кислоти, і спирти, і розчинники, і лабораторний посуд, і посуд з порцеляни, і посуд з поліпропілену, і вимірювальні прилади, а також, економні лабораторні набори. Сьо..

Нові хімічні реактиви та лабораторні набори

Нові хімічні реактиви та лабораторні набори

02.03.2020

Нові хімічні реактиви та лабораторні набори. Всіх з весною! У новому місяці, МенделеевМаркет представляє вам нові товари. Сьогодні ми розповімо які нові хімічні реактиви, а також лабораторні набори, з'явилися в нашому хімічному магазині. Давайте почнемо з лабораторного посуду, а точніше з наборів лабораторного посуду. Тепер ми пропонуємо новий набір, який складається з поліпропіленових мірни..

Сода каустична

Сода каустична

28.02.2020

Сода каустична Поширені назви та синоніми У широкому значенні сода каустична відома під назвою їдкий луг, поширеними синонімами також є гідроксид натрію, їдкий натр, каустик. З французької мови поняття «sodium» означає натрій, а грецьке «kausticos» можна перевести як палкий, пекучий, їдкий. Мовою хімії - це неорганічне з'єднання виражається формулою NaOH. Історія відкриття Встанов..

Сода каустична та товари, які ви купують з їдким натрієм

Сода каустична та товари, які ви купують з їдким натрієм

19.02.2020

Сода каустична та товари, які ви купують з їдким натрієм. Доброго ранку, клієнти та відвідувачі магазину МенделеевМаркет. Ми продовжуємо тему лугів і сьогодні розповімо які найчастіше купують товари спільно з содою каустичною. Ще раз нагадуємо, що сода каустична має кілька назв! Її можуть називати натрій гідроксид, натрієвий луг або просто луг, натр їдкий, гідроокис натрію. Пр..

Склянка лабораторна та набори з неї

Склянка лабораторна та набори з неї

18.02.2020

Склянка лабораторна та набори з неї. Всім гарного дня! У МенделеевМаркет є склянки для лабораторій, про які ми сьогодні поговоримо, а також скляний лабораторний посуд в асортименті, лабораторний посуд з порцеляни та поліпропілену, а також реактиви, кислоти, спирти, розчинники в роздріб та оптом. І так, що таке і як виглядає склянка лабораторна. Склянку лабораторну&nb..

Сода каустична та трилон б для чистки

Сода каустична та трилон б для чистки

17.02.2020

Сода каустична та трилон б для чистки. Всім доброго вечора! Хімічний магазин МенделеевМаркет - онлайн магазин, в якому ви можете купити все що вам знадобитися для хімічних дослідів, шкільних лабораторних робіт, домашніх цілей, лабораторних експериментів, та для всього з чим пов'язана хімія. Купити хімічні реактиви, в МенделеевМаркет, можна в роздріб від 5 грам, а також для підприємств..

Сода каустична та інші сполуки натрію

Сода каустична та інші сполуки натрію

16.02.2020

Сода каустична та інші сполуки натрію. Всім гарних вихідних! Ми продовжуємо тему натрію, а точніше соди каустичної, і сьогодні розповімо про всі хімічні сполуки натрію та більш детально про соду каустичну. У хімічному магазині МенделеевМаркет ви можете купити такі сполуки натрію - гіпохлорит натрію, кальцинована сода, натрій діохромат, натрій надсірчанокислий, натрій тетраборнокислий, н..

Сода каустична в різних фасовках та в різному вигляді

Сода каустична в різних фасовках та в різному вигляді

13.02.2020

Сода каустична в різних фасовках і в різному вигляді. Всім гарного дня! Сьогодні ми хочемо торкнутися теми хімічних реактивів, так як минула стаття була про лабораторний посуд, а точніше про колби плоскодонні. Ви вже знаєте, що в хімічному магазині МенделеевМаркет ви можете купити і лабораторний посуд в асортименті, і хімічні реактиви в роздріб та оптом. Сьогодні мова піде про соду каустич..

Показано з 1 по 12 із 298 (25 сторінок)