• Модель:
  Склянка висока 1000мл + 2000мл + 3000мл
 • 725.0грн.
  Нет в наличии

  Склянка висока 1000мл + Склянка висока 2000мл + Склянка висока 3000мл = ЕКОНОМІЯ 75грн !!!

  Практичні набори для афінажу, фільтрування та змішування речовин. Склянки будь-якої місткості як високі так і низькі. Ви зможете підібрати оптимальний комплект під свої потреби. Крім лабораторних наборів, які складаються з трьох термостійких склянок, ви можете вибрати набори з двох лабораторних склянок. Вибирай набори термостійких склянок на свій смак, а також вибирай інший лабораторний посуд і хімічні реактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет. З наборами від МенделеевМаркет ви заощадите свої гроші.

   

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Склянка висока 1000 90 180
  Склянка висока 2000 118 230
  Склянка висока 3000 140 280

  Ще не було питань.

  Унікальні лабораторні набори від МенделеевМаркет
  Унікальні лабораторні набори від МенделеевМаркет
  Унікальні лабораторні набори від МенделеевМаркет. Всім привіт! Сьогодні у нас дуже цікава тема чергової статті. Ми хочемо познайомити вас з економними наборами лабораторного посуду від МенделеевМаркет. З самого початку хочемо відзначити, що купуюч..
  Економні набори з термостійких склянок
  Економні набори з термостійких склянок
  Економні набори з термостійких склянок. Гарного настрою всім! Ви вже знаєте, що лабораторний магазин МенделеевМаркет, перший магазин лабораторного посуду та хімреактивів, який представив на ринку України свої унікальні економні набори лабораторног..

  Рекомендовані товари

  набір склянок, склянка висока, склянка термостійка, склянка лабораторная, склянка хімічна, стакан