• Модель:
  Склянка низька 5000мл + 5000мл
 • 2720.0грн.
  Нет в наличии

  Склянка низька 5000мл + Склянка низька 5000мл = ЕКОНОМІЯ 80грн !!!

  Практичні набори для афінажу, фільтрування та змішування речовин. Склянки будь-якої місткості як високі так і низькі. Ви зможете підібрати оптимальний комплект під свої потреби. Також ви можете вибрати набори з лабораторних термостійких склянок, які складаються з трьох термостійких склянок, які мають форму високу і низьку. МенделеевМаркет - великий вибір лабораторних термостійких склянок. З наборами від МенделеевМаркет ви заощадите свої гроші.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Склянка низька 5000 178 280

  Ще не було питань.

  Унікальні лабораторні набори від МенделеевМаркет
  Унікальні лабораторні набори від МенделеевМаркет
  Унікальні лабораторні набори від МенделеевМаркет. Всім привіт! Сьогодні у нас дуже цікава тема чергової статті. Ми хочемо познайомити вас з економними наборами лабораторного посуду від МенделеевМаркет. З самого початку хочемо відзначити, що купуюч..
  Економні набори з термостійких склянок
  Економні набори з термостійких склянок
  Економні набори з термостійких склянок. Гарного настрою всім! Ви вже знаєте, що лабораторний магазин МенделеевМаркет, перший магазин лабораторного посуду та хімреактивів, який представив на ринку України свої унікальні економні набори лабораторног..

  Рекомендовані товари

  набір склянок, склянка низька, склянка термостійка, склянка лабораторная, склянка хімічна, стакан