• Модель:
  Склянка висока з носиком та градуюванням В-1-3000 ТСГОСТ25336-82
 • 850.0грн.
  Товар закiнчуэться

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Склянка висока з носиком і градуюванням 3000 мл ТС

  Склянки з термостійкого скла тримають нагрів до 180 градусів. Застосовуються при приготуванні розчинів різноманітного кислотного та лужного складу. Підійдуть для операцій миловаріння, фільтрування і розчинення різних твердих речовин, а також при афінажі золота. Із зовнішньої сторони нанесена шкала для визначення орієнтовного обсягу рідини. Даний тип склянок не призначений для нагрівання на відкритому вогні, також поділяють по типу на високі та низькі. Склянки термостійкі високі входять в економні лабораторні набори від МенделеевМаркет. Набори з лабораторних склянок високої форми складаються з двох і трьох термостійких склянок. Купуючи лабораторний посуд у хімічному магазині МенделеевМаркет ви економите!

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).

   

   

   

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Склянка висока 3000 140 280

  Ще не було питань.

  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  склянка висока, склянка термостійка, склянка лабораторна, склянка химична, стакан високий, стакан термостійкий, склянка 3000мл