• Модель:
  Склянка висока з носиком та градуюванням В-1-250 ТС ГОСТ25336-82
 • 60.0грн.
  Нет в наличии

  Склянка висока з носиком і градуюванням 250 мл ТС

  Склянки з термостійкого скла тримають нагрів до 180 градусів. Застосовуються при приготуванні розчинів різноманітного кислотного та лужного складу. Підійдуть для операцій миловаріння, фільтрування і розчинення різних твердих речовин, а також при афінажі золота. Із зовнішньої сторони нанесена шкала для визначення орієнтовного обсягу рідини. Даний тип склянок не призначений для нагрівання на відкритому вогні, також поділяють по типу на високі та низькі. Склянки термостійкі високі входять в економні лабораторні набори від МенделеевМаркет. Набори з лабораторних склянок високої форми складаються з двох і трьох термостійких склянок. Купуючи лабораторний посуд у хімічному магазині МенделеевМаркет ви економите!

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).

   

   

   

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Склянка висока 250 60 120

  Ще не було питань.

  Великий вибір термостійких склянок в МенделеевМаркет
  Великий вибір термостійких склянок в МенделеевМаркет
  Великий вибір термостійких склянок в МенделеевМаркет. Всім гарного настрою! Сьогодні ми хочемо нагадати вам, що в магазині МенделеевМаркет ви знайдете величезний асортимент лабораторних склянок, від малої до великої! В асортименті нашого магази..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  склянка висока, склянка термостійка, склянка лабораторна, склянка химична, стакан високий, стакан термостійкий, склянка 250мл