• Модель:
  Склянка висока з носиком та градуюванням В-1-2000 ТСГОСТ25336-82
 • 530.0грн.
  Нет в наличии

  Склянка висока з носиком і градуюванням 2000 мл ТС

  Склянки з термостійкого скла тримають нагрів до 180 градусів. Застосовуються при приготуванні розчинів різноманітного кислотного та лужного складу. Підійдуть для операцій миловаріння, фільтрування і розчинення різних твердих речовин, а також при афінажі золота. Із зовнішньої сторони нанесена шкала для визначення орієнтовного обсягу рідини. Даний тип склянок не призначений для нагрівання на відкритому вогні, також поділяють по типу на високі та низькі. Склянки термостійкі високі входять в економні лабораторні набори від МенделеевМаркет. Набори з лабораторних склянок високої форми складаються з двох і трьох термостійких склянок. Купуючи лабораторний посуд у хімічному магазині МенделеевМаркет ви економите!

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).

   

   

   

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Склянка висока 2000 118 230

  Ще не було питань.

  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  склянка висока, склянка термостійка, склянка лабораторна, склянка химична, стакан високий, стакан термостійкий, склянка 2000мл