• Модель:
  Склянка низька з носиком і ручкою 400мл скло SIMAX
 • 170.0грн.
  Нет в наличии

  Склянка низька з носиком і ручкою 400мл ТС

  Склянки з термостійкого скла тримають нагрів до 180 градусів. Застосовуються при приготуванні розчинів різноманітного кислотного та лужного складу. Склянки термостійкі з ручкою дуже зручні у використанні, так як вони мають ручку. Підійдуть для операцій миловаріння, фільтрування і розчинення різних твердих речовин. Із зовнішньої сторони нанесене градуювання для вимірювання орієнтовного об'єму рідини. Склянки лабораторні з ручкою виготовлені з чеського, термостійкого скла. У хімічному магазині МенделеевМаркет ви можете купити склянки термостійкі низькі, склянки термостійкі високі і термостійкі склянки з ручкою.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).

   

   

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Склянка з ручкою 400 80 110

  Ще не було питань.

  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  склянка з ручкою, склянка термостійка, склянка лабораторна, склянка хімічна, стакан термостійкий, стакан лабораторний, склянка 400мл