• Модель:
  Склянка низька з носиком та градуюванням Н-1-3000 ТСГОСТ25336-82
 • 780.0грн.
  Товар закiнчуэться

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Склянка низька з носиком і градуюванням 3000 мл ТС

  Склянки з термостійкого скла тримають нагрів до 180 градусів. Застосовуються при приготуванні розчинів різноманітного кислотного та лужного складу. Підійдуть для операцій миловаріння, фільтрування, для дослідів в лабораторіях, при афінажі золота і розчинення різних твердих речовин. Із зовнішньої сторони нанесена шкала (градуювання) для визначення орієнтовного об'єму рідини. Для точного визначення рідини краще використовувати мінзурку або мірну склянку. Даний тип склянок не призначений для нагрівання на відкритому вогні, також поділяють по типу на високі та низькі. У хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете лабораторні набори, в які входять склянки термостійкі низькі. Ви можете вибрати набір лабораторних склянок з двох термостійких склянок і з трьох склянок термостійких. Купуйте склянки термостійкі в хімічному магазині МенделеевМаркет і економте на покупках!

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).

   

   

   

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Склянка низька 3000 150 210

  Ще не було питань.

  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  Склянка низька, склянка термостійка, склянка лабораторна, склянка хімічна, стакан термостійкий, стакан лабораторний, стакан 3000мл