• Модель:
  Склянка 200 ТУ У 14307481.016-96
 • 130.0грн.
  Нет в наличии

  Склянка мірна 200мл

  Скляний мірник для точного відмірювання алкогольних напоїв або сипучих продуктів у роздрібній торгівлі. Склянка має носик для зливу рідини і шкалою з точним розподілом, повірена заводським паспортом. Наявність паспорта означає, що склянка пройшла перевірку і може бути використена для точного вимірювання. МенделеевМаркет пропонує мірний лаборатоних посуд, яка має всі необхідні сертифікати і паспорти.


   

   

  Найменування Об'єм, мл Ціна поділки, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Склянка мірна 200 50 56 130

  Ще не було питань.

  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Всім доброго дня! Як ви знаєте, лабораторний посуд ділиться на посуд загального призначення і посуд мірний. Сьогодні ми хочемо розповісти про останній - Мірний лабораторний посуд. Мірний лабораторний..
  Склянка мірна в МенделеевМаркет
  Склянка мірна в МенделеевМаркет
  Склянка мірна в МенделеевМаркет. Всім доброго дня! Сьогодні мова піде ще про один товар, який відноситься до мірної лабораторної посуди - Склянка мірна. Ми докладно розповімо про мірні склянки, так як ми розповідали, в минулих статтях, про мірні к..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  склянка мірна, мірний стакан для бару з паспортом, мірний посуд, стакан мерный