• Модель:
  Піпетка 3-1-2-1 ГОСТ 29228-91
 • 45.0грн.
  Нет в наличии

  Піпетка мірна градуйована 1мл

  Піпетка є представником мірного посуду, яку використовують для відмірювання точних об'ємів рідини або газу. На кінці присутній звужений носик для обмеження швидкості стіканія рідини. Клас точності 2-й, виготовляється за ГОСТ 29228-91. Великий асортимент мірного посуду, лабортаорной посуду зі скла та хімічних реактивів в роздріб в хімічному магазині МенделеевМаркет.


   

   

  Найменування Об'єм, мл Ціна поділки, мл Висота, мм
  Піпетка мірна градуйована 1 0,01 360

  Ще не було питань.

  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Всім доброго дня! Як ви знаєте, лабораторний посуд ділиться на посуд загального призначення і посуд мірний. Сьогодні ми хочемо розповісти про останній - Мірний лабораторний посуд. Мірний лабораторний..
  Піпетка мірна в МенделеевМаркет
  Піпетка мірна в МенделеевМаркет
  Піпетка мірна в МенделеевМаркет. Всіх з початком нового тижня, гарного настрою! У минулих статтях ви дізналися який мірний посуд є в нашому магазині. Це і колби мірні, циліндри мірні, мензурки, мірні склянки. Детально розповіли про мірні колби і м..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  піпетка, піпетка мірна, піпетка лабораторна, пипетка