• Модель:
  Мензурка 100мл ГОСТ 1770-74
 • 150.0грн.
  Нет в наличии

  Мензурка 100мл

  Мензурка є представником мірного посуду, в лабораторіях застосовується для точного виміру об'єму рідини. Виготовлена по вимогами ГОСТ 1770 - 74, скло не термостійке, шкала нанесена з зовнішньої сторони, стійка до затирання. У хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете і інший мірний посуд - піпетки, склянки мірні, циліндри мірні, колби мірні, а також лабораторний посуд зі скла загального призначення.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).


   

   

  Найменування Об'єм, мл Ціна поділки, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Мензурка 100 10 56 100

  Ще не було питань.

  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Всім доброго дня! Як ви знаєте, лабораторний посуд ділиться на посуд загального призначення і посуд мірний. Сьогодні ми хочемо розповісти про останній - Мірний лабораторний посуд. Мірний лабораторний..
  Мензурка лабораторна в МенделеевМаркет
  Мензурка лабораторна в МенделеевМаркет
  Мензурка лабораторна в МенделеевМаркет. Гарного всім дня і настрою! Сьогодні ми хочемо розповісти ще про один товар мірного лабораторного посуду. У попередніх статтях ми познайомили вас з асортиментом мірного посуду: колби мірні, стакан мірний, пі..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  мензурка, мірний стакан, склянка для вимірювання рідини