• Модель:
  Колба мірна 1-50-2 ГОСТ 1770-74
 • 50.0грн.
  Нет в наличии

  Колба мірна 50мл

  Колба мірна з одною поділкою на горловині, застосовується для вимірів точного об'єму рідини при аналітичній роботі. Клас точності 2-й, виготовлена за вимогами ГОСТ 1770 - 74. Горловина буває прямою без пробки або ж конусоподібною з притертою пробкою. МенделеевМаркет пропонує великий асортимент мірного лабораторного посуду, в тому числі і колби мірні. Купуй лабораторний посуд зі скла в хімічному магазині МенделеевМаркет.


   

   

  Найменування Об'єм, мл Висота, мм Діаметр кулі, мм
  Колба мірна 50 140 50

  Ще не було питань.

  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Всім доброго дня! Як ви знаєте, лабораторний посуд ділиться на посуд загального призначення і посуд мірний. Сьогодні ми хочемо розповісти про останній - Мірний лабораторний посуд. Мірний лабораторний..
  Колба мірна в МенделеевМаркет
  Колба мірна в МенделеевМаркет
  Колба мірна в МенделеевМаркет. Гарного дня! Ми продовжуємо знайомити вас з товарами, які ви купуєте в хімічному магазині МенделеевМаркет. Минула стаття була про мірний лабораторний посуд. Ми коротко розповіли про те яким буває мірний посуд і пройш..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  колба мірна, колба скляна, мірний посуд, колба мерная