• Модель:
  Циліндр 1-10-2 ГОСТ 1770-74
 • 50.0грн.
  Нет в наличии

  Циліндр мірний 10мл

  Циліндр мірний зі скляною основою, застосовується для точного відмірювання певних об'єм рідин. На зовнішній стороні нанесена шкала стійка до затирання. Клас точності 2-й, виготовляються по ГОСТ 1770-74, обладнаний носиком для зливу. Деякі мірні циліндри, а саме - циліндр мірний 25мл, циліндр мірний 50мл, циліндр мірний 100мл, входять в лабораторний набір, при купівлі якого ви економите. Купуйте лабораторні набори, а також інший лабораторний посуд, і економте на покупках в хімічному магазині МенделеевМаркет.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).   

   

  Найменування Об'єм, мл Ціна поділки, мл Висота, мм Діаметр горла, мм
  Циліндр мерный 10 0,2 140 6

  Ще не було питань.

  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Мірний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Всім доброго дня! Як ви знаєте, лабораторний посуд ділиться на посуд загального призначення і посуд мірний. Сьогодні ми хочемо розповісти про останній - Мірний лабораторний посуд. Мірний лабораторний..
  Циліндр мірний в МенделеевМаркет
  Циліндр мірний в МенделеевМаркет
  Циліндр мірний в МенделеевМаркет. Гарного всім дня і настрою! Ми вже багато розповіли про мірний лабораторний посуд. Ми поговорили про колби мірні, склянки мірні, мензурки лабораторні, піпетки градуйовані і в завершенні теми мірного посуду, хочемо..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  циліндр мірний, циліндр зі скляною підставкою, мірний посуд, цилиндр мерный