• Модель:
  Колба плоскодонна П-1-5000-29/32 ТС
 • 1500.0грн.
  Є в наявності

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Колба плоскодонна 5000мл зі шліфом 29/32 

  Плоскодонна колба з термостійкого скла тримає нагрів до 180 градусів на пісочній або водяній бані. Застосовується в ролі сосуду концентратора в процесі перегонки, так само в різних процедурах з органічним синтезом і аналітичної роботи. Скло несприйнятливе до впливу кислот і лугів. МенделеевМаркет пропонує колби плоскодонні з термостійкого скла, зі шліфами і без шлифов. До колб плоскодонним зі шліфом ви можете підібрати холодильники прямі, спіральні холодильники. Також, плоскодонна колба входить в лабораторні набори, на покупці яких можна заощадити. У набір входить плоскодонна колба зі шліфом 29/32 об'ємами 1000мл, 2000мл, 3000мл, 5000мл і холодильники кулькові на 6, 8, 10, 12 кульок. Купуй лабораторний посуд в МенделеевМаркет бо це вигідно!

  Виталий / 22.11.2019
  Скажите, пожалуйста, когда будут в наличии плоскодонные колбы на 5000мл?
  МенделеевМаркет
  Добрый день, Виталий. Колбы плоскодонные уже в наличии. Также, Вы можете купить экономные лабораторные наборы, которые состоят из колб плоскодонных и шариковых холодильников.
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет. Добрий день! Давайте поговоримо і познайомимося з колбами. Насправді, колб лабораторних дуже багато. І всі вони використовуються для різних цілей. Так що ж таке колба і як вона виглядає? Колба - по суті..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..
  Колба плоскодонна для лабораторій і не тільки
  Колба плоскодонна для лабораторій і не тільки
  Колба плоскодонна для лабораторій і не тільки. У хімічному онлайн магазині МенделеевМаркет ви знайдете величезну кількість лабораторних колб, про які ми постійно розповідаємо, і сьогодні ми поговоримо про колбу плоскодонну. Колба плоскодонна ма..