• Модель:
  Колба плоскодонна П-1-2000-29/32 ТС
 • 420.0грн.
  Нет в наличии

  Колба плоскодонна 2000мл зі шліфом 29/32 

  Плоскодонна колба з термостійкого скла тримає нагрів до 180 градусів на пісочній або водяній бані. Застосовується в ролі сосуду концентратора в процесі перегонки, так само в різних процедурах з органічним синтезом і аналітичної роботи. Скло несприйнятливе до впливу кислот і лугів. МенделеевМаркет пропонує колби плоскодонні з термостійкого скла, зі шліфами і без шлифов. До колб плоскодонним зі шліфом ви можете підібрати холодильники прямі, спіральні холодильники. Також, плоскодонна колба входить в лабораторні набори, на покупці яких можна заощадити. У набір входить плоскодонна колба зі шліфом 29/32 об'ємами 1000мл, 2000мл, 3000мл, 5000мл і холодильники кулькові на 6, 8, 10, 12 кульок. Купуй лабораторний посуд в МенделеевМаркет бо це вигідно!

  Валера / 20.08.2018
  Какую температуру выдерживает колба плоскодонная?
  MendeleevMarket
  Добрый день Валерий, завод изготовитель рекомендует не перегревать колбы свыше 180 градусов, так же напомним, что плоскодонные колбы нельзя греть на открытом огне.
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет. Добрий день! Давайте поговоримо і познайомимося з колбами. Насправді, колб лабораторних дуже багато. І всі вони використовуються для різних цілей. Так що ж таке колба і як вона виглядає? Колба - по суті..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..