• Модель:
  Колба плоскодонна П-1-1000-29/32 ТС
 • 520.0грн.
  Нет в наличии

  Колба плоскодонна 1000мл зі шліфом 29/32 

  Плоскодонна колба з термостійкого скла тримає нагрів до 180 градусів на пісочній або водяній бані. Застосовується в ролі сосуду концентратора в процесі перегонки, так само в різних процедурах з органічним синтезом і аналітичної роботи. Скло несприйнятливе до впливу кислот і лугів. МенделеевМаркет пропонує колби плоскодонні з термостійкого скла, зі шліфами і без шлифов. До колб плоскодонним зі шліфом ви можете підібрати холодильники прямі, спіральні холодильники. Також, плоскодонна колба входить в лабораторні набори, на покупці яких можна заощадити. У набір входить плоскодонна колба зі шліфом 29/32 об'ємами 1000мл, 2000мл, 3000мл, 5000мл і холодильники кулькові на 6, 8, 10, 12 кульок. Купуй лабораторний посуд в МенделеевМаркет бо це вигідно!

   

  Найменування Об'єм, мл Шліф, мм Висота, мм
  Колба плоскодонна 1000 29/32 200

  Ще не було питань.

  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет. Добрий день! Давайте поговоримо і познайомимося з колбами. Насправді, колб лабораторних дуже багато. І всі вони використовуються для різних цілей. Так що ж таке колба і як вона виглядає? Колба - по суті..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  колба плоскодонна, колба лабораторна, колба термостійка