• Модель:
  Колба круглодонна з 3-ма горловинами КГП-3-1-2000мл 29/14/14 ТС
 • 700.0грн.
  Нет в наличии

  Колба круглодонна з 3-ма горловинами 2000мл

  Колба круглодонна з трьома горловинами з термостійкого скла витримує нагрівання на відкритому вогні. Застосовуються в органічному синтезі, перегонки з дефлегматором, в ролі збірного сосуду при вакуумній разгонці або спалювання органічних речовин в різних хімічних процесах, що відбуваються при високій температурі тривалий час. У хімічному магазині МенделеевМаркет колби круглодонні з трьома горловинами зі шліфами 29/32 і 14/23, тому ви без проблем знайдете в нашому магазині і інший лабораторний посуд, який підійде до круглодонних колб з трьома горловинами. Наприклад, це можуть бути холодильники зворотні (кулькові холодильники) зі шліфами 29/32 і 14/23, а також прямі і спіральні холодильники з різними шліфами, алонжі лабортаорние, вигини лабораторні. Вибирайте будь-яку лабораторний посуд в хімічному магазині МенделеевМаркет.

   

  Найменування Об'єм, мл Шліф центр.горло, мм Шліф боков.горло, мм Висота, мм
  Колба круглодонна з 3-ма горловинами 2000 29/32 14/23 260

  Ще не було питань.

  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет. Добрий день! Давайте поговоримо і познайомимося з колбами. Насправді, колб лабораторних дуже багато. І всі вони використовуються для різних цілей. Так що ж таке колба і як вона виглядає? Колба - по суті..
  Колба круглодонна з 3-ма горловинами в МенделеевМаркет
  Колба круглодонна з 3-ма горловинами в МенделеевМаркет
  Колба круглодонна з 3-ма горловинами в МенделеевМаркет. Доброго всім дня! Інтернет-магазин лабораторного посуду та хімічних реактивів МенделеевМаркет пропонує великий асортимент лабораторного посуду: колби лабораторні, лійки скляні, циліндри ..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  колба круглодонна з 3-ма горловинами, колба круглодонна, колби зі шліфами, колба круглодонна з трьома горловинами