• Модель:
  Колба круглодонная К-1-1000-29/32 ТС
 • 270.0грн.
  Нет в наличии

  Колба круглодонна 1000мл зі шліфом 29/32 

  Колба круглодонна з термостійкого скла витримує нагрівання на відкритому вогні. Застосовуються в органічному синтезі, перегонки з дефлегматором, в ролі збірного сосуду при вакуумній разгонці або спалювання органічних речовин в різних хімічних процесах, що відбуваються при високій температурі тривалий час. У хімічному магазині МенделеевМаркет колби круглодонні зі шліфом 29/32, тому ви без проблем знайдете в нашому магазині і інший лабораторний посуд, який підійде до круглодонних колб. Наприклад, це можуть бути холодильники зворотні (кулькові холодильники) зі шліфом 29/32, а також прямі і спіральні холодильники зі шліфом 29/32, алонжі лабортаорние, вигини лабораторні. Вибирайте будь-який лабораторний посуд в хімічному магазині МенделеевМаркет.


   

   

  Найменування Об'єм, мл Шліф, мм Висота, мм
  Колба круглодонна 1000 29/32 200

  Ще не було питань.

  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет. Добрий день! Давайте поговоримо і познайомимося з колбами. Насправді, колб лабораторних дуже багато. І всі вони використовуються для різних цілей. Так що ж таке колба і як вона виглядає? Колба - по суті..
  Колба круглодонна в МенделеевМаркет
  Колба круглодонна в МенделеевМаркет
  Колба круглодонна в МенделеевМаркет. Доброго всім дня! Минулого разу ми встигли розповісти вам про колби лабораторні. Детально розглянули дві хімічні колби: колбу Бунзена і колбу конічну. У даній статті хочемо познайомити вас з круглодонними колба..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  колба круглодонна, колба зі шліфом, колба кругла