• Модель:
  Колба конічна КН-2-1000 ТС з градуюванням
 • 250.0грн.
  Є в наявності

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Колба конічна 1000мл з градуюванням

  Конічна колба (Ерленмейера) завдяки універсальності має широкий спект застосування, конічна форма надає можливість змішувати вміст під час експерименту. Користується величезною популярність в хімічних лабораторіях під час титрометричного аналізу, особливо при аналізі кислотних і лужних розчинів. Виготовляється з термостійкого скла яке витримує нагрівання до 180 градусів. Колби конічні можуть мати градуювання (мірна шкала), а також, конічні колби можуть бути зі шліфом і без нього. В основному, конічну колбу використовують при титруванні, тому вам можуть знадобитися ще піпетки лабораторні, стакани лабораторні, індикатори хімічні та інші хімічні реактиви, які ви також можете вибрати в хімічному магазині МенделеевМаркет.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).


   

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр горла, мм Висота, мм
  Колба конічна 1000 50 220

   

  Ще не було питань.

  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет. Добрий день! Давайте поговоримо і познайомимося з колбами. Насправді, колб лабораторних дуже багато. І всі вони використовуються для різних цілей. Так що ж таке колба і як вона виглядає? Колба - по суті..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  колба конічна, колба Ерленмейера, колба для титрування, колба коническая