• Модель:
  Колба конічна КН-2-1000 ТС
 • 145.0грн.
  Нет в наличии

  Колба конічна 1000мл 

  Конічна колба (Ерленмейера) завдяки універсальності має широкий спект застосування, конічна форма надає можливість змішувати вміст під час експерименту. Користується величезною популярність в хімічних лабораторіях під час титрометричного аналізу, особливо при аналізі кислотних і лужних розчинів. Виготовляється з термостійкого скла яке витримує нагрівання до 180 градусів. Колби конічні можуть мати градуювання (мірна шкала), а також, конічні колби можуть бути зі шліфом і без нього. В основному, конічну колбу використовують при титруванні, тому вам можуть знадобитися ще піпетки лабораторні, склянки лабораторні, індикатори хімічні та інші хімічні реактиви, які ви також можете вибрати в хімічному магазині МенделеевМаркет.


   

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр горла, мм Висота, мм
  Колба конічна 1000 34,5 225

  Ще не було питань.

  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет
  Колби лабораторні в МенделеевМаркет. Добрий день! Давайте поговоримо і познайомимося з колбами. Насправді, колб лабораторних дуже багато. І всі вони використовуються для різних цілей. Так що ж таке колба і як вона виглядає? Колба - по суті..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  колба конічна, колба Ерленмейера, колба для титрування, колба коническая