• Модель:
  Холодильник спіральний з зовнішнім охолодженням ХСН-400-29/32
 • 510.0грн.
  Нет в наличии

  Холодильник спіральний зі шліфом 29/32 зовнішнє охолодження 

  Холодильник спіральний (змієвиковий) задіюється при конденсації пару у експериментах з малими температурними умовами кипіння легкопарующих субстанцій. Встановлений вертикально, дозволяє максимально ефективно проводити скупчення конденсату. Як і до всіх скляних холодильників (холодильник зворотній, холодильник прямий), до спірального холодильника ви можете підібрати колбу плоскодонну зі шліфом 29/32, колбу конічну зі шліфом 29/32, колбу круглодонную зі шліфом 29/32, а також насадки Вюрца, лабораторний вигин і інши лабораторний посуд, який постійно в наявності у хімічному магазині МенделеевМаркет.

   

   

  Найменування Шліф, мм Довжина, мм
  Холодильник спіральний 29/32 400

  Ще не було питань.

  Холодильники скляні в МенделеевМаркет
  Холодильники скляні в МенделеевМаркет
  Холодильники скляні в МенделеевМаркет. Доброго дня! У даній статті ми хочемо познайомити вас зі скляними, лабораторними холодильниками, розповісти які холодильники лабораторні бувають, для чого використовуються. Ми коротко розповімо які категорії ..
  Холодильник спіральний в МенделеевМаркет
  Холодильник спіральний в МенделеевМаркет
  Холодильник спіральний в МенделеевМаркет. Всім доброго ранку! Вчора ми розповіли вам про асортимент лабораторних холодильників хімічного магазину МенделеевМаркет. Розповіли які скляні холодильники ви можете купити в нашому магазині і докладно розп..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  холодильник спіральний, холодильник спіральний з зовнішнім охолодженням, холодильник дімрота, холодильник спиральный