• Модель:
  Холодильник ХШ-1 кульковий зі шліфів 400-29/32-29/32
 • 780.0грн.
  Товар закiнчуэться

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Холодильник кульковий 8 кульок зі шліфом 29/32

  Холодильник кульковий застосовується в ролі зворотного. Усередині присутні кулясті порожнини, завдяки такій конструкції, охолодження протікає результативніше ніж у холодильника Лібіха. Подача холодоагенту проводиться знизу-вгору. Кількість кульок всередині варіюватися від 6 до 12. Зворотні холодильники можна знайти і в лабораторних наборах від МенделеевМаркет. В набори входять колби плоскодонні 1000мл, 2000мл, 3000мл, 5000мл зі шліфами 29/32, а також кулькові холодильники з 6, 8, 10, 12 кульками. Купуй холодильник кульковий з колбою плоскодонною в хімічному магазині МенделеевМаркет та економ!

   

   

  Найменування Шліф, мм Довжина, мм Кульок, шт
  Холодильник кульковий 29/32 400 8

  Ще не було питань.

  Холодильники скляні в МенделеевМаркет
  Холодильники скляні в МенделеевМаркет
  Холодильники скляні в МенделеевМаркет. Доброго дня! У даній статті ми хочемо познайомити вас зі скляними, лабораторними холодильниками, розповісти які холодильники лабораторні бувають, для чого використовуються. Ми коротко розповімо які категорії ..
  Холодильник кульковий в МенделеевМаркет
  Холодильник кульковий в МенделеевМаркет
  Холодильник кульковий в МенделеевМаркет. Всім гарного дня! МенделеевМаркет пропонує великий асортимент скляної лабораторної посуди, серед якої ви знайдете лабораторні холодильники. Більш докладно про всі скляні холодильники ви дізнаєтеся в поперед..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  холодильник кульковий, зворотній холодильник, холодильник алліна, холодильник скляний лабораторний, холодильник шариковый