• Модель:
  Холодильник ХПТ-2 прямий трубчастий зі шліфів 400-14/23-14/23
 • 450.0грн.
  Нет в наличии

  Холодильник прямий зі шліфом 14/23

  Прямий холодильник (Лібіха) задіюється у експерименту з конденсацією пара і виведення утвореного конденсату із системи в посудину-приймач. У внутрішній камері пар перетворюється в рідину, а у зовнішній - хладогент (вода). Найчастіше використовується в перегонці або нагріванні (вскіпячюванні). У хімічному магазині МенделеевМаркет ви можете знайти вигин лабораторний зі шліфом 14/23, насадки Вюрца в асортименті, а також підібрати лабораторну колбу до прямого холодильника. Купуй лабораторний посуд і хімічні реактиви в магазині МенделеевМаркет.

   

   

  Найменування Шліф, мм Довжина, мм
  Холодильник прямий 14/23 400

  Ще не було питань.

  Холодильники скляні в МенделеевМаркет
  Холодильники скляні в МенделеевМаркет
  Холодильники скляні в МенделеевМаркет. Доброго дня! У даній статті ми хочемо познайомити вас зі скляними, лабораторними холодильниками, розповісти які холодильники лабораторні бувають, для чого використовуються. Ми коротко розповімо які категорії ..
  Холодильник прямий в МенделеевМаркет
  Холодильник прямий в МенделеевМаркет
  Холодильник прямий в МенделеевМаркет. Всім гарного дня! Продовжуючи тему холодильники скляні, про яку ми розповідали в попередній статті, сьогодні хочемо докладніше розповісти про холодильники прямі, які ви купуєте в МенделеевМаркет. Хочемо наг..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  холодильник прямий, холодильник Лібіха, холодильник скляний, холодильник зі шліфом