• Модель:
  Пляшка для реагентів з гвинтовою кришкою і градуюванням 500 мл
 • 160.0грн.
  Нет в наличии

  Пляшка для реагентів 500мл з гвинтовою кришкою

  Пляшка для реагентів з гвинтовою кришкою задіють для герметичного зберігання рідких речовин, не схильних до впливу сонячного світла. Виготовлені зі світлого скла не стійкі до нагрівання скла. Дана пляшка підійде для зберігання кислот (азотна кислота, оцтова кислота, плавикова кислота). Завдяки мірній шкалі ви можете визначити залишковий об'єм рідини, що знаходиться в пляшці.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміни градуювання виробником).

   

  Найменування Об'єм, мл Діаметр, мм Висота, мм
  Пляшка для реагентів 500 86 182

  Ще не було питань.

  Бутлі для реактивів, бутлі для реагентів, бутлі лабораторні
  Бутлі для реактивів, бутлі для реагентів, бутлі лабораторні
  Бутлі для реактивів, бутлі для реагентів, бутлі лабораторні. Вітаємо всіх відвідувачів нашого інтернет магазину лабораторного посуду та хімреактивів! Як ми і говорили, в цьому році очікується багато всього нового і цікавого. Ми створили новий сайт..
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет
  Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет. Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви..

  Рекомендовані товари

  пляшка для реактивів, банки для реактивів, пляшка з гвинтовою кришкою, банка для реагентів, бутыль для реактивов