Кружки та склянки порцелянові в МенделеевМаркет

Кружки та склянки порцелянові в МенделеевМаркет.

Доброго дня! Серед хімічних реактивів і скляної лабораторної посуди, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви також знайдете лабораторний посуд з порцеляни: лійка Бюхнера, човник для спалювання, тиглі порцелянові, чаша випарювальна, кружки порцелянові і склянки порцелянові. Сьогодні розповімо про останні два товари.

Почнемо зі склянок порцелянових. Склянки порцелянові мають різні об'єми: Склянка порцелянова 25мл, Склянка порцелянова 50мл, Склянка порцелянова 150мл, Склянка порцелянова 250мл, Склянка порцелянова 400мл, Склянка порцелянова 600мл, Склянка порцелянова 1000мл. Порцелянові склянки мають носик і їх рекомендовано нагрівати на водяній або піщаній лазнях.

Кружки порцелянові, як і склянки порцелянові, мають носик і також їх рекомендують нагрівати на водяних або пісочних лазнях, уникаючи нагрівання на відкритому вогні. Давайте подивимося, які кружки порцелянові є в хімічному магазині МенделеевМаркет: Кружка порцелянова 250мл, Кружка порцелянова 500мл, Кружка порцелянова 1000мл, Кружка порцелянова 1500мл, Кружка порцелянова 2000мл. Крім носика, кружка має зручну ручку.

Купуйте лабораторний посуд з порцеляни в МенделеевМаркет і не забувайте про акції, які проходять цього тижня в нашому магазині і нові товари, такі як: Аллонж вигнутий, Вигин лабораторний, Ареометр АС-25 для цукру.


Кружки та склянки порцелянові