Сульфат амонію купити в МенделеевМаркет

Сульфат амонію купити в МенделеевМаркет.

Доброго ранку! МенделеевМаркет продовжує знайомити вас з товарами, які ви купуєте в нашому хімічному магазині. Було вже багато розказано про скляний лабораторний посуд: колба плоскодонна, колба Бунзена, склянка термостійка, лійка ділильна, мензурка і т.д. Минулого тижня ми почали знайомити вас з порцеляновим посудом: ступка з товкачиком, тиглі порцелянові, чаші випарювальні. Цього тижня ми продовжуємо розповідати про хімічні реактиви, зокрема про амоній. І сьогодні мова піде про ще один реактив - Сульфат амонію.

Сульфат амонію, або як його ще називають амоній сірчанокислий, має білий колір, без особливого запаху. Як завжди, ми пропонуємо вам більш детально ознайомитися з фізичними та хімічними властивостями даного реактиву тут - Сульфат амонію.

У лабораторному магазині МенделеевМаркет ви можете купити амоній сірчанокислий, виробництва Німеччини, фасування по одному кілограму, або ж мішок 25кг. Вибрати фасовку можна безпосередньо на сторінці товару. Також нагадуємо вам про наш розумний пошук, який допоможе вам швидко і легко знайти будь-який хімічний реактив, а також лабораторний посуд, за назвою. Всі товари категорії хімреактиви мають сертифікати якості, які також продубльовані на пакетах. Ми працюємо тільки з сертифікованими товарами, що б наші клієнти отримували тільки якісні хімічні реактиви.

До хімічних реактивів ви можете підібрати будь-який лабораторний посуд, а також унікальні лабораторні набори від МенделеевМаркет, про які ми будемо розповідати на цьому тижні.

Купуйте хімічні реактиви, скляний лабораторний посуд, посуд з поліпропілену, порцеляновий посуд в одному магазині - МенделеевМаркет.


Сульфат амонію