Їдкий калій купити в МенделеевМаркет

Їдкий калій купити в МенделеевМаркет.

Доброго всім ранку! Сьогодні ми поговоримо про луги, які ви купуєте в лабораторному магазині МенделеевМаркет. У статті про хімічні реактиви, ми розповіли коротко, які товари входять в категорію луги: їдкий натрій, тринатрійфосфат і їдкий калій, про який сьогодні піде мова.

Як ми вже сказали, їдкий калій відноситься до лугів. Калій їдкий можуть називати по-різному, наприклад: калію гідроокис, гідроксид калію, луг, калій їдкий, каустичний поташ, калієвий луг. Завдяки унікальному і розумному пошуку в нашому магазині, ви без проблем знайдете калій гідроксид, вбивши в пошуку будь-яку з цих назв. Калію гідроокис має формулу KOH, а також кваліфікацію тех (технічний). Гідроксид калію, на зовнішній вигляд, являє собою білі лусочки. Калію гідроксид застосовується в багатьох галузях і для різних цілей. Пропонуємо детально про це дізнатися тут - Гідроксид калію.

У хімічному магазині МенделеевМаркет калію гідроксид тех ви можете купити від одного кілограма, або від одного мішка. Якщо ви вибираєте фасовку 1кг, то калій гідроксид буде упакований в спеціальні пакети, які не пропускають повітря. На пакеті ви побачите фірмову наклейку, від МенделеевМаркет, на якій вказано термін зберігання, формула, виробник, номер партії. МенделеевМаркет працює тільки з перевіреними постачальниками хімічної продукції і має сертифікати якості на всю хімічну продукцію.

Купуйте сертифіковані хімічні реактиви в МенделеевМаркет, а також якісну лабораторну посуд зі скла: колба конічна, піпетка градуйована, склянка низька термостійка, холодильник спіральний, чашка Петрі і багато іншого.


Їдкий калій