Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет

Скляний лабораторний посуд в МенделеевМаркет.

Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти, як ми це зробили в статті про хімреактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет, про асортимент скляної лабораторної посуди, розглянути всі категорії, що б ви знали, які товари лабораторного посуду є в кожній.

Бутлі для реактивів

У даній категорії ви знайдете бутлі для реактивів з гвинтовою кришкою і бутлі для реагентів з притертою пробкою. Об'єми бутлів різні, тому відвідайте дану категорію і виберіть потрібний вам бутель для реактивів.

Лійки

У цій категорії ви можете купити лабораторні лійки. Тут ви знайдете лійки скляні і лійки ділильні.

Колби

Категорія колби дуже велика. Тут знаходяться колби термостійкі, колби лабораторні, колби зі шліфом, різних форм і об'ємів, наприклад: колба Бунзена, колба конічна, колба круглодонна, колба круглодонна трехгорлова, колба плоскодонна.

Мірний посуд

Категорія мірний посуд вміщує в себе кілька підкатегорій: колба мірна, мензурка, піпетка, склянка мірна, циліндр мірний. У наступних статтях ми розповімо детально про мірний лабораторний посуд.

Склянки ТС

У цій категорії ви знайдете термостійкі склянки: високі термостійкі склянки, низькі термостійкі склянки, термостійкі склянки з ручкою.

Холодильники

У даній категорії розташувалися скляні лабораторні холодильники: прямий холодильник, спіральний холодильник, кульковий холодильник.

Паличка скляна

Тут ви знайдете скляні палички з різною довжиною.

Пробірки

У категорії пробірки ви можете вибрати біологічні пробірки з різними розмірами і діаметрами.

Чашка Петрі

У цій категорії знаходяться чашки Петрі, які використовують для мікробіології.

Тепер ви маєте уявлення який скляний лабораторний посуд можна купити в хімічному магазині МенделеевМаркет. У наступних статтях ми розповімо детально про кожен товар і категорії, які відносяться до лабораторного посуда зі скла.


Скляний лабораторний посуд