Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет

Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет.

Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асортимент хімічних реактивів, які постійно оновлюються.

У даній статті ми хочемо познайомити вас з асортиментом хімреактивів, показати які категорії хімічних реактивів є на нашому сайті, і які фасування реактивів ми пропонуємо.

Активоване вугілля

Вугілля активоване ви можете купити в МенделеевМаркет фасуванням 1кг і 10кг.

Амоній

У категорії амоній ви знайдете такі реактиви: амоній молібдат, амоній хлористий, ацетат амонію, сульфат амонію. Фасування різні, так що краще відвідати дану категорію і вибрати потрібну вам фасовку.

Гідразин

Гідразин гідрат Ч можна купити фасування 500 грам, 1л і 5л.

Залізо

У категорії залізо ви знайдете такі хімреактиви: залізний купорос і залізо хлорне.

Йод

Йод кристалічний представлений в МенделеевМаркет двома видами фасування: 100 грам і 1 кг.

Калій

Категорія калій пропонує наступні реактиви: калій діохромат, калій залізистосинєродистий, калій залізосиньородистий, калій йодистий, калій піросульфіт, калій вуглекислий. Вибирайте зручне для вас фасування в даній категорії.

Кальцій

У даній категорії ви знайдете: оксид кальцію і хлорид кальцію. Фасовка цих реактивів - 1кг.

Галуни

У цій категорії ви знайдете два види галунів: галуни алюмокалієві і галуни хромокалієві. Фасування різні, так що заходьте і вибирайте потрібну вам фасовку.

Кислоти

МенделеевМаркет пропонує великий вибір кислот, серед яких: азотна кислота, бензойна кислота, борна кислота, винна кислота, лимонна кислота, мурашина кислота, ортофосфорна кислота, плавикова кислота, сульфамінова кислота, тіосечовина, оцтова кислота, щавлева кислота, бурштинова кислота. Кислоти в МенделеевМаркет в наявності як в рідкому вигляді, так і в порошкоподібному.

Магній

У категорії магній ви знайдете один хімреактив - сульфат магнію. Фасовка, даного реактиву - 1кг.

Мідь

У цій категорії ви знайдете мідний купорос, фасуванням 1кг.

Натрій

У категорії натрій представлені наступні хімічні реактиви: натрій надсірчанокислий, натрій тетраборнокислий, натрій оцтовокислий, нітрит натрію, піросульфіт натрію, сульфат натрію, сульфіт натрію. Фасування різні, тому відвідайте дану категорію та потрібну вам фасовку.

Олово

У категорії олово ви знайдете олово хлористе, фасування 100 грам і 1 кг.

Ртуть

У цій категорії ви знайдете: нітрат ртуті і сульфат ртуті. Вся ртуть упакована в спеціальні заводські банки фасуванням по 50 грам.

Сірка

У цій категорії ви знайдете одні хімічний реактив - сірка осаджена.

Срібло

У цій категорії ви знайдете нітрат срібла, фасування 5 грам.

Спирти

У категорії спирти ви знайдете три реактива: гліцерин, ізопропіловий спирт, полівініловий спирт. Фасування у кожного реактива різні.

Хром

У цій категорії ви знайдете оксид хрому фасуванням 500 грам.

Цинк

У категорії цинк ви знайдете хлорид цинку і цинк пил. Фасування різні, тому заходьте в цю категорію і вибирайте потрібну вам фасовку.

Луги

У даній категорії ви знайдете такі луги: їдкий калій, їдкий натрій, тринатрійфосфат. Також, як у всіх реактивів магазину МенделеевМаркет, луги мають різну фасовку.

Ми коротко розповіли і показали вам, які хімічні реактиви можна купити в хімічному магазині МенжделеевМаркет. У подальших статтях ми продовжимо знайомити вас з реактивами нашого магазину, і докладно розповімо про кожен з них.


Хімічні реактиви