Холодильник кульковий в МенделеевМаркет

Холодильник кульковий в МенделеевМаркет.

Всім гарного дня! МенделеевМаркет пропонує великий асортимент скляної лабораторної посуди, серед якої ви знайдете лабораторні холодильники. Більш докладно про всі скляні холодильники ви дізнаєтеся в попередніх статтях, а сьогодні ми познайомимо вас з кульковими холодильниками.

Холодильник кульковий також називають зворотним холодильником, або ж холодильником Алліна. Зворотний холодильник складається зі скляної трубки, усередині якої розташовані кулясті розширення. Кулькові холодильники виготовлені з термостійкого скла і застосовують для конденсування парів. Ці лабораторні холодильники, як і всі скляні холодильники, можуть бути зі шліфом або без нього. Є кілька видів кулькових холодильників, які відрізняються за кількістю куль, а також по робочій довжині холодильника. Чим менше куль у холодильника, тим менше робоча довжина. Наприклад, холодильник кульковий з 6 кульками має довжину 300мм, а холодильник кульковий з 12 кульками має довжину 600мм.

Пропонуємо переглянути всi зворотні холодильники, які є в хімічному магазині МенделеевМаркет: Холодильник кульковий 6 кульок зі шліфом 29/32, Холодильник кульковий 8 кульок зі шліфом 29/32, Холодильник кульковий 10 кульок зі шліфом 29/32, Холодильник кульковий 12 кульок зі шліфом 29 / 32.

Холодильники кулькові одні із затребуваних скляних холодильників нашого магазину, тому ми створили економні лабораторні набори, в які входять дані холодильники. Відвідавши наш магазин, виберіть категорію Набори посуду лабораторного скляного, в якій і знайдете набори Колба і Холодильник, що складаються з кулькових холодильників, а також з плоскодонних колб зі шліфом 29/32. В набори входять всі кулькові холодильники лабораторного магазину МенделеевМаркет. Крім наборів з колб і холодильників, ви знайдете і інші лабораторні набори, що складаються з термостійких склянок, мірних циліндрів, пробірок, штативів, колб Бунзена, лійок Бюхнера, пробок гумових, фільтрувального паперу. Купуйте економні лабораторні набори тільки в МенделеевМаркет і економте свої гроші!


Холодильник кульковий