Холодильники скляні в МенделеевМаркет

Холодильники скляні в МенделеевМаркет.

Доброго дня! У даній статті ми хочемо познайомити вас зі скляними, лабораторними холодильниками, розповісти які холодильники лабораторні бувають, для чого використовуються. Ми коротко розповімо які категорії холодильників є в хімічному магазині МенделеевМаркет.

Холодильники лабораторні бувають різних видів: прямі, зворотні, спіральні. Нижче, ми по порядку розповімо про кожен вид скляних холодильників.

Холодильник прямий

Прямі холодильники також мають назву - холодильник Лібіха. Цей скляний холодильник названий на честь Юстуса фон Лібіха. Він був німецьким хіміком, який і винайшов цей холодильник. Зовнішній вигляд прямого холодильника - пряма трубка. Може бути зі шліфом і без нього. Використовують при вакуумній перегонці, дуже простий у використанні.

Холодильник спіральний

Спіральні холодильники також називають змеевиками. Вони мають скляну, спіральну трубку всередині. Також, як і прямі холодильники, можуть бути зі шліфом і без нього, а також можуть бути з зовнішнім охолодженням або внутрішнім.

Холодильник кульковий

Кулькові холодильники одні з найпопулярніших холодильників хімічного магазину МенделеевМаркет. Їх також називають зворотними холодильниками або холодильниками Алліна. Дані лабораторні холодильники мають, всередині скляної трубки, кулясті розширення, тому їх і називають кульковими холодильниками. Як і всі скляні холодильники, вони можуть мати шліф, а також можуть бути і без шліфа. Всі холодильники скляні виготовлені з термостійкого скла. Кулькові холодильники бувають на 6, 8, 10, 12 кульок. Дані холодильники можна купити в лабораторному магазині спільно з колбами плоскодонними, за вигідною ціною. Кулькові холодильники входять в економні лабораторні набори - Колба + Холодильник, при купівлі яких ви економите. Ці набори складаються з плоскодонних колб різних об'ємів, а також з зворотних холодильників зі шліфом, з різною кількістю кульок.

Тепер ви знаєте які скляні холодильники можна купити в МенделеевМаркет, а також знаєте про економні лабораторні набори, які складаються з кулькових холодильників.


Холодильники скляні