Колби лабораторні в МенделеевМаркет

Колби лабораторні в МенделеевМаркет.

Добрий день! Давайте поговоримо і познайомимося з колбами. Насправді, колб лабораторних дуже багато. І всі вони використовуються для різних цілей. Так що ж таке колба і як вона виглядає?

Колба - по суті, скляна ємність. Бувають з плоским (плоскодонні) і круглим (круглодонні) дном. Горло у колб буває різних розмірів, як і об'єми. Колби лабораторні застосовуються в лабораторіях для різних цілей.

Як ми вже говорили, колби бувають різні. Наприклад, вони бувають: плоскодонні, круглодонні, конічні, мірні, колби Бунзена, трьохгорлові, двугорлові. Лабораторні колби мають різні типи горла. Наприклад, просте горло під пробку і горло зі шліфом. Шліфи у колб також бувають різними, але найпоширеніші - шліф 14/32 і шліф 29/32. Колби, також бувають різних об'ємів, від самих маленьких 5мл до найбільших, навіть 50000мл.

У більшості випадків, колби лабораторні виготовляють з термостійкого скла, що дозволяє їм бути стійкими до великих температур.

Колба Бунзена

Колба Бунзена, як і інші лабораторні колби, дуже необхідна в хімічних лабораторіях. Вона використовується для фільтрування. Колба має конічну форму, вгорі тубус, для з'єднання з насосом. Хочемо зазначити, що цю колбу, часто використовують і в домашніх умовах, для різних видів фільтрування.

Колба конічна

Конічна колба названа на честь німецького хіміка Еміля Ерленмейера. Ви можете знайти назву цієї колби як колба Ерленмейера, але всі її називають, колба конічна. Чому так, тому що має конічну форму. В основному використовується для титрування.

Колба круглодонна

Колба круглодонна має круглу форму. Цю колбу, в порівнянні з іншими колбами, можна нагрівати на відкритому вогні. Круглодонні колби виготовлені з термостійкого скла і в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете дані колби зі шліфом 29/32.

Колба круглодонна трьохгорла

Колби круглодонні з 3-ма горловинами, як і круглодонні колби, мають круглу форму. Ці колби мають три горловини з різними шліфами. Бічні горловини, у цій колби, йдуть зі шліфом 14/23, центральна горловина - шліф 29/32.

Колба плоскодонна

Колби плоскодонні мають круглу форму, але при цьому у них плоске дно. Дані колби можуть бути зі шліфом (в основному це шліф 29/32, який підходить до скляних холодильників), а також і без нього. Асортимент плоскодонних колб в хімічному магазині МенделеевМаркет дуже великий, починаючи від 100мл, і закінчуючи 10000мл. Ці колби також представлені в економним наборах, які складаються з плоскодонних колб і холодильників кулькових.

У наступних статтях ми розповімо детально про кожну колбу, які ви купуєте в хімічному магазині МенделеевМаркет.


Колби лабораторні