Силіконова трубка, шланг силіконовий

Силіконова трубка, шланг силіконовий.

Всім гарного дня! Сьогодні ми продовжимо говорити про витратні матеріали хімічного магазину МенделеевМаркет. Йтиметься про силіконову трубку. Ми довго шукали якісні силіконові шланги, які задовольнили б нашого клієнта, поясню чому. Трубки силіконові повинні бути обов'язково харчові, не мати запаху при їх використанні і витримувати температури. Тому наш вибір зупинився на силіконовій харчовій трубці виробництва Великобританії. Це спеціальні прозорі харчові силіконові шланги, які використовують в медицині, хімічній промисловості, сільському господарстві, харчовій промисловості, в домашніх умовах! Робоча температура силіконової трубки від - 60 градусів до 230 градусів. Пропонуємо відвідати наш сайт, у категорії Витратні матеріали вибираєте Силіконова трубка, далі вибираєте розмір харчової силіконової трубки і на сторінці товару знайдете багато інформацію про температурні режими, використання і так далі. У лабораторних умовах дані силіконові шланги використовуються при фільтрації, при з'єднанні колби Бунзена з насосом, при охолодженні - з'єднання силіконової трубки із зворотнім холодильником, прямим холодильником, спіральним холодильником. У домашніх умовах трубки силіконові використовують для самогонного апарату, для виробництва вина і так далі.

Пропонуємо вам ознайомитись з двома основними силіконовими трубками, які найчастіше використовують наші клієнти:

Силіконова трубка 8х12

Дана трубка підходить до колби Бунзена 250мл, колби Бунзена 500мл, колби Бунзена 1000мл, а також до лабораторних скляним холодильників: спіральний, кульковий, прямий.

Силіконова трубка 12х17

Дана трубка підходить для колб Бунзена великих об'ємів: колба Бунзена 2500мл і колба Бунзена 5000мл.

Також пропонуємо силіконові трубки інших розмірів, які підійдуть до піпетки, крапельниць: силіконова трубка 2х4, силіконова трубка 6х9, силіконова трубка 10х14.

Не забувайте про економі набори для фільтрування, які складаються з колб Бунзена, лійок Бюхнера, фільтрувального паперу і пробок з отвором. Це дуже зручно, практично і економно, так що стежте за хімічним магазином МенделеевМаркет, в якому буде багато нового і цікавого!


Силіконова трубка