Сода каустична та товари, які ви купують з їдким натрієм

Сода каустична та товари, які ви купують з їдким натрієм.

Доброго ранку, клієнти та відвідувачі магазину МенделеевМаркет. Ми продовжуємо тему лугів і сьогодні розповімо які найчастіше купують товари спільно з содою каустичною.

Ще раз нагадуємо, що сода каустична має кілька назв! Її можуть називати натрій гідроксид, натрієвий луг або просто луг, натр їдкий, гідроокис натрію. Про хімічні характеристики натрію гідроксиду, а також про застосування, ми говорили в попередніх статтях. Єдине, що хочемо нагадати, так це які фасування даного товару ви можете купити. Купити соду каустичну можна в наступних фасовках - сода каустична фасування 1 кг та сода каустична фасування 25 кг.

Сьогодні ми хочемо розповісти які товари ви ще можете купити спільно з каустичною содою. Найчастіше з лугом купують індикаторний папір. Папір індикаторний застосовується для визначення кислотності pH. Ви можете купити папір індикаторний упаковкою 100шт лакмусів. З хімічних реактивів, найчастіше купують соду каустичну з ізопропиловим спиртом та оцтовою кислотою. Ізопропіловий спирт можна купити в різних фасовках - 500 мл, 1 л, 5 л, 10 л, а також оптом від 50 літрів. Купити оцтову кислоту можна в роздріб та оптом, як і ізопропиловий спирт. Тільки мінімальне фасування оцтової кислоти один літр. Також, з натрієм їдким купують і лабораторний посуд в асортименті. Це можуть бути колби термостійкі, стакани лабораторні, холодильники кулькові та багато іншого.

Як ви бачите, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви можете купити не тільки соду каустичну, а й інші хімічні реактиви, кислоти, а також лабораторний посуд.