Що таке Гідразин?

Що таке Гідразин?

Знову раді всіх бачити в нашому хімічному магазині лабораторного посуду та хімреактивів МенделеевМаркет. Ми вже багато писали про асортимент магазину МенделеевМаркет, як про скляний лабораторний посуд, так і про хімічні реактиви. Сьогодні ми хочемо докладніше розповісти про гідразин гідрат, який ви купуєте в різних фасовках.

Почнемо з того що гідразин був відкритий в 1887 році. Відкрив цю речовину німецький хімік - Теодор Курціус. І так, що ж являє собою гідразин. Хочемо відразу відзначити, що гідразин має дуже неприємний запах. Сам по собі він безбарвний. Гідразин можна дуже добре змішувати, наприклад, з рідким азотом або з водою і навіть з етанолом. А ось розчиняється він не з усіма розчинниками. З такими розчинниками як неполярні розчинники, гідразин розчиняється погано. МенделеевМаркет представляє вам гідразин гідрат ч виробництва Франції. Формула - N2H4-H2O. На нашому сайті гідразин можна знайти в розділі хімреактиви. Там ви знайдете повний опис і хімічний склад, а найголовніше, ви можете вибрати для себе потрібну вам фасовку. МенделеевМаркет пропонує наступні фасування гідразину: Гідразин гідрат Ч 500мл, Гідразин гідрат Ч 1л, Гідразин гідрат Ч 5л, Гідразин гідрат Ч 10л. Продовжуючи нашу розповідь про гідразин, хочемо зазначити, що він є сильним відновником. Найчастіше його використовують для відновника дорогоцінних металів, таких як срібло, золото і навіть платина. У нашому хімічному магазині ви також можете знайти і сульфіт натрію, який теж є відновником, але гідразин більш ефективний. При окисленні аміаку гіпохлоритом натрію виходить гідразин. Гідразин буває різний, наприклад, в нашому маркеті є гідразин-гідрат, але він ще буває і гідразин-хлорид і гідразин-сульфат.

Гідразин застосовують в різних галузях, наприклад, при виготовленні гуми або пластмаси. Також він використовується в якості добавки для реактивного палива.

Купуйте тільки якісні і перевірені хімічні реактиви в МенделеевМаркет!


Гідразин гідрат