• Модель:
  Залізо (II) сірчанокисле (залізний купорос)

 • 20.0грн.
  Нет в наличии

  Залізо сірчанокисле

  Сульфат заліза мабуть один з безлічі реактивів який виробляється у величезній кількості під різноманітні потреби. Сільське господарство активно задіює залізний купорос для удобрення грунту, обробки дерев і рослин для захисту від шкідників. Можна побачити в складі деяких медичних препаратів, які вживають при нестачі заліза в організмі. Завдяки своїм властивостям відновника задіюється в кольоровій металургії і енергетиці. Купити залізо сірчанокисле в МенделеевМаркет можна від одного кілограма. Також, ви можете вибрати у хімічному магазині МенделеевМаркет інші хімічні реактиви та лабораторний посуд.

  Сертификат Железный купорос
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..

  Рекомендовані товари

  залізо, залізо сірчанокисле, залізний купорос, сульфат заліза, заліза тетраоксосульфат, FeSO4 * 7H2O, железо сернокислое, железный купорос, сульфат железа