• Модель:
  Залізо (II) сірчанокисле (залізний купорос)

 • 65.0грн.
  Товар закiнчуэться

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Залізо сірчанокисле

  Сульфат заліза мабуть один з безлічі реактивів який виробляється у величезній кількості під різноманітні потреби. Сільське господарство активно задіює залізний купорос для удобрення грунту, обробки дерев і рослин для захисту від шкідників. Можна побачити в складі деяких медичних препаратів, які вживають при нестачі заліза в організмі. Завдяки своїм властивостям відновника задіюється в кольоровій металургії і енергетиці. Купити залізо сірчанокисле в МенделеевМаркет можна від одного кілограма. Також, ви можете вибрати у хімічному магазині МенделеевМаркет інші хімічні реактиви та лабораторний посуд.

  Сертификат Железный купорос
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..

  Рекомендовані товари

  залізо, залізо сірчанокисле, залізний купорос, сульфат заліза, заліза тетраоксосульфат, FeSO4 * 7H2O, железо сернокислое, железный купорос, сульфат железа