• Модель:
  Спирт полівініловий 17-99

 • 180.0грн.
  Є в наявності

  Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Полівініловий спирт 17-99

  Полівініловий спирт штучно створений термопластичний полімер. Дуже затребуваний завдяки своїм емульгуючим, адгезійним властивостям. Володіючи підвищеною міцність на розрив і гнучкість даний полімер затребуваний завдяки своїм фізико-хімічними властивостями. Варто пам'ятати, що всі перераховані якості погіршуються при надлишку вологи, яку полівініловий спирт легко поглинає яка діє як пластифікатор. Полівінілхлорид випускається різними марками, всі вони різняться характеристиками. Хімічні реактиви та лабораторний посуд в Україні, все це в одному хімічному магазині МенделеевМаркет.

  Сертификат Поливиниловый спирт

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Купити спирти в МенделеевМаркет
  Купити спирти в МенделеевМаркет
  Купити спирти в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! Сьогодні ми хочемо розповісти вам які спирти ви можете купити в нашому хімічному магазині МенделеевМаркет. Знайти спирти в МенделеевМаркет дуже просто. У каталозі товарів вибираєте Хімреакт..
  Полівініловий спирт купити в МенделеевМаркет
  Полівініловий спирт купити в МенделеевМаркет
  Полівініловий спирт купити в МенделеевМаркет. Всіх з початком нового тижня і гарного настрою! Почнемо цей тиждень з новини! У нас знову новий товар лабораторного посуду і сьогодні це - Холодильник кульковий 6 кульок зі шліфом 14/23. Ми розшир..

  Рекомендовані товари

  спирт, полівініловий спирт, пвс, спирти, C2H4O, поливиниловый спирт