• Модель:
  Спирт ізопропиловий хч INEOS Solvents (Німеччина)

 • 100.0грн.
  Є в наявності

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Ізопропиловий спирт ХЧ

  Ізопропіловий спирт легко утворює прості і складні ефіри, а при взаємодії з деякими видами пластмас реагує досить агресивно. У розчині изопропанола легко розчиняються з'єднання алкалоїдів, ефірні масла, синтетичні смоли. Вважається відмінним замінником етанолу, крім харчових цілей. Сфери застосування різноманітні, наприклад в ходить до складу косметичних і парфумерних виробів, в побутових засобах для особистої гігієни, очищення техніки, а так само виробництва поліетилену. Купити ізопропиловий спирт у МенделеевМаркет можна від 500мл. Купуйте ізопропиловий спирт, а також інші спирти, кислоти, луги, хімічні реактиви та лабораторний посуд у МенделеевМаркет.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміну упаковки)

  Сертификат Изопропиловый спирт
   

  Диана / 18.03.2020
  Добрий день, чи є можливіть відправки закордон?
  МенделеевМаркет
  Доброго дня! На жаль, поки відправляємо тільки по Україні. З повагою МенделеевМаркет
  Лілія / 18.03.2020
  Вам не соромно? Постійно закуповую спирт для роботи і що я бачу? 1 л спирту коштував 120 грн. А зараз 300!
  МенделеевМаркет
  Лілія, на жаль, зараз в Україні немає спирту через карантин. Тому постачальники підняли ціну. Коли відновлять постачання, то ціна буде якою була. Вибачте за незручності. З повагою МенделеевМаркет
  жак / 20.02.2020
  вопрос такой, а что происходит с спиртом, который закончил срок действия? я покупал у вас 1 литр, у меня осталось грамм сто, он что уже какой то не такой? вроде растворяет так же хорошо... вообще скажу это лучший спирт что когда либо покупал, конечно закажу обязательно еще, но вопрос остается открытым с моим остатком спирта. спасибо
  МенделеевМаркет
  Добрый день. Срок годности устанавливается на всю химическую продукцию, такой стандарт. Если вы используете изопропиловый спирт в домашних условия и хорошо его закрываете, то можете пользоваться. Единственное, что спирт начинает потихоньку терять свои свойства. Например, в промышленных целях, используют спирт по сертификату качества и не допускают просроченного товара, хотя спирт еще можно использовать
  Лілія / 28.01.2019
  Доброго дня. Термін цієї па
  МенделеевМаркет
  Доброго вечора! Термін цієї партіі до 12.2019
  Лілія / 29.06.2018
  Доброго дня. Термін цієї партії?
  MendeleevMarket
  Доброго дня, спирт свіжий
  Виробництво: 02.18
  Період зберігання: 02.19
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Купити спирти в МенделеевМаркет
  Купити спирти в МенделеевМаркет
  Купити спирти в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! Сьогодні ми хочемо розповісти вам які спирти ви можете купити в нашому хімічному магазині МенделеевМаркет. Знайти спирти в МенделеевМаркет дуже просто. У каталозі товарів вибираєте Хімреакт..
  Ізопропіловий спирт купити в МенделеевМаркет
  Ізопропіловий спирт купити в МенделеевМаркет
  Ізопропіловий спирт купити в МенделеевМаркет. Доброго ранку! МенделеевМаркет продовжує знайомити вас з хімічними реактивами. Сьогодні ми продовжимо тему спиртів. У минулій статті ми познайомили вас з полівініловим спиртом, сьогодні мова піде про і..
  Купуй ізопропіловий спирт в нових фасовках
  Купуй ізопропіловий спирт в нових фасовках
  Купуй ізопропіловий спирт в нових фасовках. Гарного всім дня і чудового настрою на весь день! МенделеевМаркет пропонує відвідувачам хімічного магазину не тільки лабораторний посуд (колба плоскодонна, склянка лабораторна, зворотний холодильник, кол..
  Ізопропіловий спирт
  Ізопропіловий спирт
  Ізопропіловий спирт Спирт ізопропіловий (синонім ізопропанол) є органічною сполукою вторинного одноатомного спирту з хімічною формулою C3H8O. На вигляд являє прозору рідину з різким технічним запахом, більш неприємним, ніж у етилового спирту, тому..
  Ізопропіловий спирт ХЧ
  Ізопропіловий спирт ХЧ
  Ізопропіловий спирт ХЧ (Хімічно чистий основної речовини 99,9%) Імена та поширені скорочення Ізопропіловий спирт є еквівалентним поняттю ізопропанол, поширені і такі синоніми як втор-пропанол, пропанол-2, 2-пропанол, демітілкарбінол та ..

  Рекомендовані товари

  спирт, ізопропіловий спирт, спирти, пропанол, ізопропанол, іпс, C3H8O, изопропиловый спирт