• Модель:
  Гліцерин фарм (Німеччина)

 • 65.0грн.
  Нет в наличии

  Гліцерин фарм

  Гліцерин густа безбарвна речовина, що володіє слабким солодким присмаком. Гліцерин задіють в харчовій промисловості як добавку Е422. При спалюванні гліцерин не димить, не виділяє запах, завдяки цим властивостям використовують у виробництві прозорих свічок. Тютюнова промисловість останніми роками активно використовує гліцерин фармакопейний в ролі компонента основи в електронних сигаретах. Купити гліцерин в хімічному магазині МенделеевМаркет можна від 500мл. Купуйте хімічні реактиви та лабораторний посуд в одному магазині - МенделеевМаркет.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміну упаковки)

  Сертификат Глицерин

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Купити спирти в МенделеевМаркет
  Купити спирти в МенделеевМаркет
  Купити спирти в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! Сьогодні ми хочемо розповісти вам які спирти ви можете купити в нашому хімічному магазині МенделеевМаркет. Знайти спирти в МенделеевМаркет дуже просто. У каталозі товарів вибираєте Хімреакт..

  гліцерин, гліцерин фарм, C3H8O3, глицерин, глицерин фармакопейный