• Модель:
  Тринатрійфосфат тех ( Китай)

 • 90.0грн.
  Є в наявності

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Тринатрійфосфат тех

  Тринатрійфосфат лужниї агент добре розщеплює молекули жиру і масел, а так само мінеральні відкладення і накип. Трінатрійортофосфат задіють для очищення нагрівального або теплообмінного обладнання в машинобудуванні. При обробці чорних і кольорових металів тринатрийфосфат задіють як компонент емульсолів. Зареєстрований як харчова добавка Е339, в ролі згущувача, емульгатора і регулятора кислотності. МенделеевМаркет пропонує великий асортимент хімічних реактивів і лабораторного посуду.

  Сертификат Тринатрийфосфат
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Тринатрійфосфат купити в МенделеевМаркет
  Тринатрійфосфат купити в МенделеевМаркет
  Тринатрійфосфат купити в МенделеевМаркет. Всім гарного настрою! Ми продовжуємо говорити про хімічні реактиви хімічного магазину МенделеевМаркет. Ми розповіли про з'єднання амонію, які є в нашому магазині, також, розповіли про луги, такі як: їдкий ..

  натрій, натрію ортофосфат, фосфат натрію, тринатрійфосфат, луг, харчова добавка Е339, Na3PO4*12H2O, натрия ортофосфат, фосфат натрия, тринатрийфосфат, щелочь