• Модель:
  Тринатрійфосфат тех ( Китай)

 • 95.0грн.
  Нет в наличии

  Тринатрійфосфат тех

  Тринатрійфосфат лужниї агент добре розщеплює молекули жиру і масел, а так само мінеральні відкладення і накип. Трінатрійортофосфат задіють для очищення нагрівального або теплообмінного обладнання в машинобудуванні. При обробці чорних і кольорових металів тринатрийфосфат задіють як компонент емульсолів. Зареєстрований як харчова добавка Е339, в ролі згущувача, емульгатора і регулятора кислотності. МенделеевМаркет пропонує великий асортимент хімічних реактивів і лабораторного посуду.

  Сертификат Тринатрийфосфат
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Тринатрійфосфат купити в МенделеевМаркет
  Тринатрійфосфат купити в МенделеевМаркет
  Тринатрійфосфат купити в МенделеевМаркет. Всім гарного настрою! Ми продовжуємо говорити про хімічні реактиви хімічного магазину МенделеевМаркет. Ми розповіли про з'єднання амонію, які є в нашому магазині, також, розповіли про луги, такі як: їдкий ..

  натрій, натрію ортофосфат, фосфат натрію, тринатрійфосфат, луг, харчова добавка Е339, Na3PO4*12H2O, натрия ортофосфат, фосфат натрия, тринатрийфосфат, щелочь