• Модель:
  Натрію гідроокис тех (Китай)

 • 110.0грн.
  Є в наявності

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Натрію гідроокис (гранула) тех

  ПРИ КУПІВЛІ ОДНІЄЇ ТОННИ - ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО!!!

  Каустична сода буває як в гранулах так і у вигляді пластинок, дуже популярний і затребуваний луг, позначають формулою - NaOH. Має сильні лужні властивості, здатна руйнувати органічні зв'язки. З цієї причини, дуже затребуваний в побуті як засіб для чищення труб, зливних ям, а також очищення різноманітних поверхонь від забруднення. Гідроокис натрію особливо затребуваний косметичної промисловістю, так як задіюється в ролі компонента омилення жирів при варінні мильної основи і миючих засобів. Працюючи з розчином високої концентрації лугу, одягайте засоби захисту обличчя та рук. Купити соду каустичну (їдкий натрій), а також і інші хімічні реатківи, можна від одного кілограма в хімічному магазині МенделеевМаркет.

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Сода каустична купити в МенделеевМаркет
  Сода каустична купити в МенделеевМаркет
  Сода каустична купити в МенделеевМаркет. Всім доброго ранку і гарного настрою. Ми продовжуємо знайомити вас із категорією луги магазину МенделеевМаркет. Сьогодні мова піде ще про один товар, який, як і їдкий калій, про який ми говорили в минулій с..
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична Поширені назви та синоніми У широкому значенні сода каустична відома під назвою їдкий луг, поширеними синонімами також є гідроксид натрію, їдкий натр, каустик. З французької мови поняття «sodium» означає натрій, а грецьке «k..

  Рекомендовані товари

  сода каустична, каустик, луг, їдкий натрій, гідроксид натрію, натрію гідроокис, гранула, NaOH, сода каустическая, каустик, щелочь, едкий натрий, гидроксид натрия, натрия гидроокись