• Модель:
  натрію гідроокис ХЧ Франція

 • 200.0грн.
  Є в наявності

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Натрію гідроокис ХЧ

  МенделеевМаркет пропонує купити натрію гідроокис ХЧ (хімічно чиста), виробництва Франція. Каустична сода буває як в гранулах так і у вигляді пластинок, дуже популярна і затребувана луг, позначають формулою - NaOH. Має сильні лужними властивостями, здатна руйнувати органічні зв'язку. З цієї причини, дуже затребуваний в побуті як засіб для чищення труб, зливних ям, а також очищення різноманітних поверхонь від забруднення. Гідроокис натрію особливо затребуваний косметичної промисловістю, так як задіюється в ролі компонента омилення жирів при варінні мильної основи і миючих засобів. Працюючи з розчином високої концентрації лугу, одягайте засоби захисту обличчя та рук. Купити соду каустичну (їдкий натрій), а також і інші хімічні реатківи, ​​можна від одного кілограма в хімічному магазині МенделеевМаркет.

  Ще не було питань.

  Рекомендовані товари

  сода каустична, каустик, луг, їдкий натрій, гідроксид натрію, натрію гідроокис хч, гранула, NaOH, сода каустическая, каустик, щелочь, едкий натрий, гидроксид натрия, натрия гидроокись