• Модель:
  Натрію гідроокис (гранула) тех Чехія

 • 90.0грн.
  Є в наявності

  Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Натрію гідроокис (гранула) тех Чехія

  У хімічному магазині МенделеевМаркет ви можете знайти великий вибір лугів - їдкий натр рідкий, сода каустична виробництва Китай та сода каустична виробництва Чехія. Натрію гідроокис гранула виробництва Чехія, має ті ж властивості, що і сода каустична Китай. У даній каустичної соди (Чехія) більша гранула. Формула соди каустичної NaOH. Купити соду каустичну технічну Чехія можна в роздріб від одного кілограма, а також оптом від одного мішка 25кг. Купуйте соду каустичну в асортименті, а також інші хімічні реактиви в МенделеевМаркет.

  Ще не було питань.

  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична Поширені назви та синоніми У широкому значенні сода каустична відома під назвою їдкий луг, поширеними синонімами також є гідроксид натрію, їдкий натр, каустик. З французької мови поняття «sodium» означає натрій, а грецьке «k..

  Рекомендовані товари

  сода каустична, каустик, луг, їдкий натрій, гідроксид натрію, натрію гідроокис, гранула, NaOH, сода каустическая, каустик, щелочь, едкий натрий, гидроксид натрия, натрия гидроокись