• Модель:
  Натрію гідроокис тех (Китай)

 • 140.0грн.
  Є в наявності

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Натрію гідроокис (пластівці) тех

  Каустична сода буває як в гранулах так і у вигляді пластинок, дуже популярний і затребуваний луг, позначають формулою - NaOH. Має сильні лужні властивості, здатна руйнувати органічні зв'язки. З цієї причини, дуже затребуваний в побуті як засіб для чищення труб, зливних ям, а також очищення різноманітних поверхонь від забруднення. Гідроокис натрію особливо затребуваний косметичної промисловістю, так як задіюється в ролі компонента омилення жирів при варінні мильної основи і миючих засобів. Працюючи з розчином високої концентрації лугу, одягайте засоби захисту обличчя та рук. Купити соду каустичну (їдкий натрій), а також і інші хімічні реатківи, можна від одного кілограма в хімічному магазині МенделеевМаркет.

  Сертификат Сода каустическая чешуйка

  Павел / 17.08.2018
  Так так, а что можно очистить сливную этим методом?Я всегда заказывал людей, они вычерпывали. Напишите пожалуйста подробнее о этом. Случайно зашел в этот раздел, у вас покупал посуду термостойкую.
  MendeleevMarket
  Здравствуйте Павел, да действительно каустик очень широко применяется при чистке труб канализации и сливных ям. Благодаря своим щелочным свойствам, раствор каустика расщепляет все органические соединения. Но это нужно делать с соблюдением правильных пропорций, рекомендуем не рисковать и нанимать специалистов, которые с помощью спец. оборудования выкачают и очистят стенки ямы от образовавшегося на них слоя органики.
  Роман / 14.08.2018
  Добрый день скажите чем отличается сода каустическая чешуйка от натрия гидроокись гранула? Мне нужен мешок чтобы очистить сливную яму.
  МенделеевМаркет
  Добрый день, Роман. Химические свойства как у натрия гидроокись гранула, так и у натрия гидроокись чешуйка одинаковые. Поэтому советуем Вам купить соду каустическую чешуйку для очистки сливной ямы, так как на этот товар действуют оптовые цены и вы сможете сэкономить на покупке мешка 25кг.

  Рекомендовані товари

  сода каустична, каустик, луг, їдкий натрій, гідроксид натрію, натрію гідроокис, пластівці, NaOH, сода каустическая, каустик, щелочь, едкий натрий, гидроксид натрия, натрия гидроокись