• Модель:
  Калію гідроокис тех (Чехія)

 • 130.0грн.
  Нет в наличии

  Калію гідроокис тех

  Їдкий калій за своїми властивостями схожий на гідроокис натрію, позначають формулою - КОН. Гідроокис калію досить поширений луг, здатний роз'їдати органіку. В побутових цілях задіють для знежирення посуду з нержавійки. Може бути задіяний як компонент побутової хімії або добавка до будівельних сумішей. Варто враховувати, що концентрований розчин здатний завдавати опіки, обов'язково використовуйте засоби захисту. Купуйте калій їдкий, натрій їдкий, та інші луги і хімічні реактиви, а також лабораторний посуд в хімічному магазині МенделеевМаркет.

  Сертификат Калия гидроокись

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Їдкий калій купити в МенделеевМаркет
  Їдкий калій купити в МенделеевМаркет
  Їдкий калій купити в МенделеевМаркет. Доброго всім ранку! Сьогодні ми поговоримо про луги, які ви купуєте в лабораторному магазині МенделеевМаркет. У статті про хімічні реактиви, ми розповіли коротко, які товари входять в категорію луги: їдкий нат..

  Рекомендовані товари

  калій, калію гідроокис, гідроксид калію, луг, калій їдкий, каустичної поташ, калієвий луг, KOH, калия гидроокись, гидроксид калия, щелочь, калий едкий, каустический поташ, калиевая щёлочь