• Модель:
  Натрій сірчистокислий б/в ч (BASF)

 • 95.0грн.
  Товар закiнчуэться

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Натрій сірчистокислий Ч

  Натрій сірчистокислий добувають реакцією кристалізації концентрованих розчинів сульфітів. Так само як і інші похідні солі натрію, сульфіт активно задіюється як харчова добавка, має позначення Е221. Консервант і стабілізатор кольору в кондитерської продукції, різних напівфабрикатів, варення, джему, рибних продуктів. Завдяки своїм властивостям зупиняє процеси гниття і утворення цвілі, зберігаючи товарний вигляд продуктів. Натрій сірчистокислий купити в МенделеевМаркет можно від 1кг в роздріб. Купуйте хімічні реатківи, лабораторний посуд, кислоти, галуни, луги в одному онлайн магазині - МенделеевМаркет.

  Сертификат Сульфит натрия

  Серёжа / 15.07.2018
  Какой сульфид натрия нужен для финажа драг.метал. у мене запись э 507 может устарела?если у вас есть такой пожалуста добавить можно до моего заказа.
  MendeleevMarket
  Добрый день, в процессе аффинажа может использоваться сульфит натрия. Для заказа оформите пожалуйста новый заказ, так как 507 заказ оформлен на другое имя около месяца назад.
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..

  Рекомендовані товари

  натрій, натрій сірчистокислий, сульфіт натрію, Na2SO3, натрий сернистокислый, сульфит натрия