• Модель:
  Натрій надсірчанокислий ч

 • 130.0грн.
  Є в наявності

  Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Натрій надсірчанокислий Ч

  Натрій надсірчанокислий або персульфат при нагріванні розкладається, утворюючи прозорі кристали. Володіє хорошими окислюючими властивостями завдяки чому успішно застосовують при органічному синтезі в косметології. Завдяки своїм антибактеріальним і відбілюючим властивостям, часто входить до складу лікарських препаратів. Металургія задіє персульфат натрію для травлення мідно містять сплавів. Купуй натрій надсірчанокислий від одного кілограма в хімічному магазині МенделеевМаракет. Хімічні реактиви та лабораторний посуд в одному онлайн магазині - МенделеевМаркет.

  Сертификат Натрий надсернокислый
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..

  Рекомендовані товари

  натрій, пероксодісульфат натрію, надсірчанокислий натрій, персульфат натрію, Na2S2O8, пероксодисульфат натрия, надсернокислый натрий, персульфат натрия