• Модель:
  Бурштинова кислота

 • 195.0грн.
  Є в наявності

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Бурштинова кислота

  Янтарна кислота мабуть одна з небагатьох кислот, нешкідливих для людини, отримують після обробки бурштину. Присутній як компонент клітин живих організмів і рослин, в тому числі і клітин людини. Основна область застосування медицина, але так само широко застосовується в косметології в якості добавки. Маючи протизапальні властивості активно задіюється для лікування цирозу, різних запалень дихальних шляхів. Прийом ліків і вітамінів які містять бутандіовую кислоту сприяють профілактиці всіх внутрішніх органів їх відновленню. Купуйте бурштинову кислоту від одного кілограма у МенделеевМаркет, а також лабораторний посуд зі скла, хімічні реактиви в роздріб та інші кислоти.

  Сертификат Янтарная кислота
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..

  Рекомендовані товари

  кислота, бурштинова кислота, бутандіовая кислота, етан-1, 2-дикарбонова кислота, кислоти, HOOC-CH2-CH2-COOH, янтарная кислота