• Модель:
  Бурштинова кислота

 • 200.0грн.
  Нет в наличии

  Бурштинова кислота

  Янтарна кислота мабуть одна з небагатьох кислот, нешкідливих для людини, отримують після обробки бурштину. Присутній як компонент клітин живих організмів і рослин, в тому числі і клітин людини. Основна область застосування медицина, але так само широко застосовується в косметології в якості добавки. Маючи протизапальні властивості активно задіюється для лікування цирозу, різних запалень дихальних шляхів. Прийом ліків і вітамінів які містять бутандіовую кислоту сприяють профілактиці всіх внутрішніх органів їх відновленню. Купуйте бурштинову кислоту від одного кілограма у МенделеевМаркет, а також лабораторний посуд зі скла, хімічні реактиви в роздріб та інші кислоти.

  Сертификат Янтарная кислота
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..

  Рекомендовані товари

  кислота, бурштинова кислота, бутандіовая кислота, етан-1, 2-дикарбонова кислота, кислоти, HOOC-CH2-CH2-COOH, янтарная кислота