• Модель:
  Винна кислота (D,L) харч (синт.)

 • 50.0грн.
  Нет в наличии

  Винна кислота (D,L) харч

  Винна кислота присутня в багатьох рослинах, одна із складових кислот присутніх у вині. Мабуть головна якість через яку так затребувана, уповільнення природних реакцій псування продуктів, збільшуючи їх термін придатності. Її безпека визначається дозою застосування, якщо використовувати в дуже малих незначних кількості буде не тільки безпечною, але і корисною. Великі дози небезпечні для здоров'я, негативно позначаючись на роботі м'язових волокон. Винна кислота (D, L) - кислота синтетична. Купити винну кислоту можна від 100г. Купуйте хімічні реактиви та лабораторний посуд в хімічному магазині МенделеевМаркет.

  Сертификат Винная кислота
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..

  Рекомендовані товари

  кислота, винна кислота, діоксіянтарная кислота, тартаровая кислота, 2, 3-дігідроксібутандіовая кислота, харчова добавка Е334, С4Н6О6, винная кислота, диоксиянтарная кислота, тартаровая кислота