• Модель:
  Cульфамінова кислота тех (Китай)

 • 80.0грн.
  Нет в наличии

  Сульфамінова кислота тех

  Сульфамінова кислота органічного походження здатна вступати в реакцію з металами, карбонатами, гидроксидами утворюючи солі, сульфамати. Задіють при очищенні від сольових відкладень і корозії, ємностей, трубопроводів, різноманітного теплообмінного обладнання. Після застосування розчини амідосерной кислоти не вимагають додаткової утилізації. Концентрований розчин амідосульфоновой кислоти небезпечний для людини, потрапляння на відкриті ділянки шкіри може викликати опіки. Купити сульфамінову кислоту в хімічному магазині МенделеевМаркет можна від 1кг в роздріб. Також, купуйте і інші кислоти, хімічні реатківи, лабораторний посуд в МенделеевМаркет.

  Сертификат Сульфаминовая кислота
   

  Александр / 05.05.2018
  Добрый день.
  Минимальная фасовка - 1кг?
  MendeleevMarket
  Добрый день. да минимальная фасовка 1кг.
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..

  Рекомендовані товари

  кислота, cульфамінова кислота, аміносульфонова кислота, моноамід сірчаної кислоти, амідосерная кислота, NH2SO3H, сульфаминовая кислота